המלצות מלקוחות

"דר' ד. גרייזר בע"מ סייעה לחברת קומפיוג'ן לפתח אסטרטגיית קניין רוחני עבור החלבונים התרפוייטים אותם פיתחה, באמצעות תזמון נכון, תכנון וגיבוש של תביעות הפטנטים והגשות בינלאומיות. הצוות של דר' ד. גרייזר בע"מ הבין לעומק את הנדרש לצורך הגנת קניין רוחני על חלבוניה של החברה, כמו גם את צרכיה העסקיים של חברת קומפיוג'ן, ובכך סיפק את הנדרש לצורך בניית אסטרטגיית קניין רוחני חזקה ומקיפה."

ג'אנה ברנשטיין, עורכת פטנטים, חברת קומפיוג'ן

"דר' ד. גרייזר בע"מ סיפקה לחברת התרופות דקסל ייעוץ משפטי וחוות דעת לגבי חופש פעולה במספר מדינות, בין היתר, ארה"ב ואירופה. חברת דקסל משתמשת באופן תדיר במומחיות הצוות של דר' ד. גרייזר בע"מ בתחומי הפרמצבטיקה והקניין הרוחני."

עו"ד שירלי וייסר, אחראית קניין רוחני, חברת דקסל פארמה

"חברת אייסקיור מדיקל פונה לדר' ד. גרייזר בע"מ בכל הקשור לטיפול לבנייה אסטרטגית ובחינה של הפטנטים שלנו ושל אלו השייכים למתחרים. דר' ד. גרייזר גם מעניקים סיוע יקר ערך בכל הקשור לחוות דעת וחופש פעולה."

ניר ברזק, CTO, אייסקיור מדיקל בע"מ

"דר' ד. גרייזר בע"מ היוו חלק מכריע בהוצאתם לפועל של הסכמי שימוש ומתן רשיונות מטעם חברתIPU למכון מחקר חיצוני, כל זאת תוך שמירה קפדנית על זכויות הקניין הרוחני שלנו. אנו נמשיך ונשתמש בשירותי חברת דר' ד. גרייזר בכל הקשור לצרכי הקניין הרוחני של חברתנו."

IPU תעשיות בע"מ