פטנטים

הפטנט הוא קבוצה של זכויות בלעדיות המוענקות על ידי מדינה לממציא או לבעל הזכויות באמצאה. אותן זכויות מוענקות לתקופת זמן מוגבלת בעבור גילוי פומבי של האמצאה. הנוהל, הדרישות,,והיקף הזכויות משתנים במידה רבה בין מדינות העולם על פי חוקי המדינה והסכמים בינלאומיים.

כאשר הליבה של פעילות החברה הינה חדשנות טכנולוגית, הפטנטים שבבעלותה צריכים להעניק לה הגנה מקיפה בכדי לשמור על יתרונה התחרותי בשוק. אנו בד"ר ד. גרייזר בע"מ מבינים זאת, ולכן הקמנו צוות מיומן המורכב מאנשי מקצוע המתמחים בכתיבה, הגשה והגנה על פטנטים מורכבים וחזקים והתאמתם למטרות וליעדים העסקיים של הלקוח.

הצוות המנוסה שלנו ושל חברת האחות שלנו Graeser Associates International מכיר את עולם הפטנטים והקניין הרוחני לעומקו, והינו בעל נסיון רב ומשמעותי בסוגיות שונות הקשורות לקניין רוחני בחוקי המדינות השונות. על קהל לקוחותינו נמנות חברות מתחומי הפרמצבטיקה והתרופות, המכשור הרפואי, הביוטכנולוגיה והמחשוב מהמובילים והחדשניים בארץ ובעולם.

צוות המומחים של ד"ר ד. גרייזר בע"מ מלווה חברות גם בתהליכי ליטיגציה מתקדמים,ומעניק שירותי ייעוץ בכל הקשור לתביעות ונושאים משפטיים בתחום הקניין הרוחני והפטנטים.