פרמצבטיקה ותרופות

שוק התרופות העולמי ממשיך לצמוח ללא הרף כאשר ההוצאה על טיפול תרופתי לנפש הולכת וגדלה. אך יחד עם הרווח העצום אותו גורפות חברות התרופות, בפני אותן חברות ניצבים אתגרים לא פשוטים, כאשר הגדול שבהם ידוע בתור "צוק הפטנטים" – התקופה הקרבה בה יפוג תוקפו של חלק גדול מהפטנטים המגנים על תרופות חשובות.

בנוסף לכך, מחוזות נוספים בעולם טומנים בחובם אתגרי קניין רוחני לא פשוטים עבור חברות התרופות. לדוגמא, השווקים המתעוררים של סין, הודו וברזיל מהווים נקודות עניין היות וכאשר יש צורך משמעותי בתרופה מסוימת בארצות אלו, ישנה הפרה בוטה של הפטנט המגן, והתרופה מיוצרת ומשווקת באופן מקומי.

משרד עורכי הפטנטים דר' ד. גרייזר בע"מ, באמצעות משרד האחות בשיקגו Graeser Associates International, מעניקים שירותי קניין רוחני נרחבים בראייה עסקית המוכוונים לתת מענה לאתגרים אלו.

הצוות המומחה של משרד דר' ד. גרייזר בע"מ עוסק במגוון רחב של תחומי הפרצבטיקה, ובין היתר מתמחה בתרכובות כימיות חדשות, כימיה אורגנית, מערכות מתן תרופתיות, פורמולציות רוקחיות, שיטות טיפול, פרוטוקולים לפיתוח תרופות, כימיה תעשייתית ועוד.

יתרון משמעותי של צוות עורכי הדין ועורכי הפטנטים שלנו הוא היכולת לתת מענה משמעותי בכל אחד משלבי ההתפתחות והקיום של חברת הפארמה, בין אם מדובר בחברת הזנק בשלביה ההתחלתיים ובין אם מדובר בחברת תרופות יציבה וותיקה. הליווי המוענק על ידי משרדנו מאפשר ביצוע חוות דעת מקיפות, החל מפטנטביליות וכלה בחופש פעולה, ליווי והגשה פטנטים ברחבי העולם ועד לכדי תמיכה בהליכי ליטיגציה מורכבים בארץ ובעולם.