מכשור רפואי

משרד עורכי הפטנטים דר' ד. גרייזר בע"מ עוסק בכל אסקפט הקשור להשגה והגנה על קניין רוחני הקשור למכשור רפואי. התמחותנו במכשור רפואי חורגת מתחומי המדע והטכנולוגיה וכוללת גם ידע משפטי ועסקי מעמיק המאפשר לנו למצב את לקוחותינו בחוד החנית בתחומם.

צוות המשרד מעניק ייעוץ מקיף גם בתחומים נוספים הנושקים למכשור רפואי גרידא והמשולבים בו, בין היתר: תוכנות הפעלה, הנדסת מכונות, אופטיקה ואלקטרוניקה. נסיוננו מראה כי ייעוץ מפרספקרטיבה רחבה זו הינו גורם מפתח ובאמצעותו מתאפשר ללקוחותינו להשיג את היתרון העסקי בו הם חפצים. כאשר מחשבה מסוג זה לא מושקעת בתהליך עריכת הפטנט, וההתייסות היא לקניין הרוחני בלבד, ללא התחשבות באספקטים העסקים הרלוונטים, התוצאה יכולה להיות לא מספקת. הפטנטים המושגים עלולים להיות כאלו אשר לא ישרתו את החברה בפועל, בבחינת "ניצחון בקרב אך לא במלחמה".

הניסון העשיר של צוות המשרד בתחום מגיע בעקבות עבודה רבת שנים וליווי חברות רבות בתחום. בהן פירמות בשלבי פיתוח שונים, החל משלבים ראשוניים של תכנון אסטרטגיית קניין רוחני עסקית כוללת, וכלה בהגנה בפועל על קניין רוחני והתמודדות עם מתחרים.

צוות המשרד מנוסה גם בעבודה על פי מודלים עסקיים שונים בהתאם למכשור הרפואי הנדון. למשל, מודלים עסקיים עבור מכשור רפואי פולשני הינם שונים ממודלים עסקיים עבור מכשור רפואי לשימוש חיצוני. בראייה הכוללת אנו מתחשבים גם בהגנה על מוצרים נלווים, לדוגמא מוצרים מתכלים המתווספים למכשור הרפואי העיקרי. כל זאת נעשה בתכנון פרטני בהתאם למדינה בה נדרשת הגנת הקניין הרוחני.

בדר' ד. גרייזר בע"מ אנו מקפידים להתעדכן באופן שוטף בכל הקשור למכשור רפואי, הן מהפן המדעי המקצועי והן מהפן המשפטי למען מתן שירות מקיף ויעיל ברמה הגבוהה ביותר.